lelonginfo.com.my

feekean89@gmail.com
Mon - Fri
9AM - 6PM
011-1414 9965

Search Results

Property Details Auction Details
Flat
Desa Pinang 1, Lebuh Sungai Pinang 1, 11600 Jelutong, Penang
Built Up: 614 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 207,000.00
Flat
Lintang Sungai Pinang, Taman Pelangi Indah, 11600 Jelutong, Penang
Built Up: 689 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, May 21, 2026
Reserve Price: RM 340,000.00
Flat
Solok Tengku, 11600, Penang
Built Up: 635 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Tue, May 26, 2026
Reserve Price: RM 256,500.00
Flat
Medan Tengku, Jalan Tengku, 11600 Jelutong, Penang
Built Up: 657 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Thu, Jun 4, 2026
Reserve Price: RM 250,000.00
Flat
Block 25, Taman Sri Damai, Lintang Batu Lancang, 11600 Jelutong, Penang
Built Up: 570 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Thu, Jun 11, 2026
Reserve Price: RM 175,000.00

Auctions Search

Search Results 5 Properties

Sort by:
-
-
FEATURED
26 May, 2026
635 sq.ft

RM 256,500.00

FEATURED
4 Jun, 2026
657 sq.ft

RM 250,000.00

FEATURED